Uncategorized

گیاه بامبو و تاثیر آن

گیاه بامبو و تاثیر آن

 

گیاه بامبو و تاثیر آن

گیاه بامبو: تعادل پنج عنصر را بهمراه دارد

معانی تعداد این گیاه

عدد یک

یک گیاه بامبو را در گلدان قرار می‌دهید و با رسیدگی به آن برگ‌هایش زیاد می‌شود، عدد یک در این گیاه به معنی یک زندگی قوی به همراه رفاه است. معمولا برای کسب و کارهایی که تازه شروع به فعالیت کرده اند یک عدد از این گیاه به هدیه برده می شود. بعضی از انواع این گونه، در کنار برگهای سبز، گلهای سفید رنگی نیز دارند که معطر هستند.

عدد دو

افراد در چین برای ابراز عشق و علاقه خود به طرف مقابل، دو عدد از این گیاه را هدیه می‌دهند.در فنگ شویی عدد دو در این گیاه باعث دوبرابر شدن خوش شانسی می شود.

عدد سه

سه عدد از گیاه بامبو ترکیب بسیار مناسبی می باشد، که به ترتیب عمر طولانی، ثروت و ارتقاء شغلی را به ارمغان می آورد.

عدد چهار

در چین به هیچ وجه نمیتوانید تعداد 4عدد بامبو را در خانه و یا محل کار فردی ببینید، چون اعتقاد دارند این عدد در گیاه بامبو مرگ را برای فرد می آورد و این نشانه خوبی نمی باشد. هچنین هدیه دادن این تعداد بامبو، یک نوع بی ادبی در آن کشور تلقی می شود.

عدد پنج

عدد پنج در این گیاه آورنده ثروت است. همانطور که می‌دانید ثروت هم از جنبه مالی و هم از جنبه معنوی مورد نظر این بحث بوده است. روابط سالم، شغل سالم و خوب و چیزهای دیگر می‌تواند نمونه هایی از ثروت برای فرد باشد.

عدد شش

در چین آوای کلمه شش همانند آوای خوش شانسی است. شش ساقه از این گیاه رفاه و راه های رسیدن به ثروت را به افراد خانواده هدیه می‌دهد.

عدد هفت

هفت عدد از این گیاه، سلامتی را به شما ارمغان خواهد داد.